مغناطیس تراپی ( مغناطیس درمانی )

 

 

  • فروشگاه اینترنتی داتیس سلامت ارائه‌دهنده محصولات مغناطیس درمانی ، با تخفیف ۵۰ درصدی برای خوانندگان این مقاله دستبند مغناطیسی اصل را با قیمت ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‌رساند.

تاثیر درمانی مغناطیس از زمان هیپوکرات در طب باستانی شناخته شده و کاربرد داشته است. میدان های مغناطیسی در زندگی انسان نقش مهمی دارند و این نقش زمانی قابل درک است که بدانیم زمین خود یک مغناطیس بزرگ می‌باشد.

استفاده از مگنت تراپی (مغناطیس تراپی) از قرن ۱۷ در دنیا مورد توجه و مطالعه بوده است. این شیوه درمانی بر این اساس استوار است که همه چیز در ماهیت الکتریکی هستند. با توجه به این که غشای سلول و تمام عناصر داخل سلول دارای بار الکتریکی و مغناطیسی هستند. بدن انسان از تعداد زیادی سلول تشکیل شده است که فعالیت الکتریکی دارند. این سلول‌ها پتانسیل پایه دارند که برای متابولیسم زمان سلولی لازم است.

 

مهم‌ترین تاثیرات دستبندهای مغناطیسی اصل

۱٫ تنظیم فشار خون
۲٫ معالجه‌ی میگرن و سردرد
۳٫ معالجه‌ی آرتروز
۴٫ معالجه‌ی بی خوابی
۵٫ تنظیم فشار خون
۶٫ افزایش تعادل و قدرت بدنی
۷٫ تاثیر مثبت بر شیردهی مادران
۸٫ کاهش دهنده‌ی دردهای عادات ماهیانه در بانوان
۹٫ جلوگیری از حمله قلبی
۱۰٫ بهبود گردش خون
۱۱٫ حفظ آرامش
۱۲٫ جلوگیری از امواج مخرب وای فای، دکل‌های مخابراتی و ماهواره‌ای
۱۳٫ ضد افسردگی

فروشگاه اینترنتی داتیس سلامت ارائه‌دهنده محصولات مغناطیس درمانی ، با تخفیف ۵۰ درصدی برای خوانندگان این مقاله دستبند مغناطیسی اصل را با قیمت ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‌رساند.

تنوع محصولات مغناطیس درمانی بسیار زیاد بوده و هم بانوان و هم آقایان می‌توانند محصولات ما را تهیه کنند و با استفاده مداوم به مدت حداقل یک ماه اثرات شگفت‌انگیز آن را حس کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *