چند داروی گیاهی بسیار مفید برای آب کردن چربی های پهلو و شکم

  • یکی دیگر از گیاه های چربی سوز، مریم گلی است. اگر تحرک زیادی ندارید و حتی با خوردن غذای کم، مدام وزن اضافه می کنید، دم نوش مریم گلی میل کنید.

گیاه پونه که رایحه ای شبیه نعناع دارد، فقط یک گیاه سم زدا نیست. پونه کوهی هم از بدنتان سم زدایی می کند و هم میزان متابولیسمتان را بالا می برد. این گیاه سیستم
اگر نیمی از روز، روی صندلی کارتان نشسته باشید، بعید نیست که با وجود محدود کردن میزان غذایتان در هر وعده، باز هم اضافه  وزن رهایتان نکند. برای خاص شدن از این مشکل، ما به شما مصرف گیاه های زیر را توصیه می کنیم تا شاید با بالا بردن سوخت وساز بدنتان، از چربی هایی که دور شکم و پهلویتان خانه کرده ، خاص شوید.
 

پونه کوهی
گیاه پونه که رایحه ای شبیه نعناع دارد، فقط یک گیاه سم زدا نیست. پونه کوهی هم از بدنتان سم زدایی می کند و هم میزان متابولیسمتان را بالا می برد. این گیاه سیستم دفع بدنتان را هم تنظیم می کند و حتما خوب می دانید که وقتی روده هایتان درست کار کند، کمتر گرفتار اضافه  وزن می شوید.
نعناع
یکی دیگر از گیاه هایی که سوخت و ساز بدنتان را بالا می برد، نعناع است. شما با نوشیدن چای نعناع یا چاشنی کردن این سبزی در وعده های غذایی تان، می توانید چاقی را دور بزنید و بیشتر کالری بسوزانید.
مریم گلی
یکی دیگر از گیاه های چربی سوز، مریم گلی است. اگر تحرک زیادی ندارید و حتی با خوردن غذای کم، مدام وزن اضافه می کنید، دم نوش مریم گلی میل کنید. این گیاه میزان متابولیسم را بالا می برد و از انباشت چربی های اضافه در بدنتان جلوگیری می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *